• Пошук:      
  • Оберіть мову:
  • uk
  • en

Перша міжгалузева нарада

04 березня 2010 року відбулася перша міжгалузева нарада щодо створення та забезпечення діяльності Регіонального центру підтримки програми UN-SPIDER в Україні в Інституті космічних досліджень НАНУ-НКАУ.

Заслухавши інформацію щодо Підписання угоди між Комітетом ООН з мирного використання космосу та Інститутом космічних досліджень НАНУ-НКАУ, учасники наради постановили:

  1. Схвалити створення Регіонального центру підтримки (РЦП) програми UN-SPIDER в Інституті космічних досліджень НАНУ-НКАУ.
  2. Для координації діяльності РЦП створити робочу групу із представників зацікавлених міністерств та відомств.
  3. Пропозиції щодо представників Міністерств та відомств у Робочій групі надати в Інститут космічних досліджень НАНУ-НКАУ до 31 березня 2010 року.
  4. Інституту космічних досліджень НАНУ-НКАУ доручити підготувати проект Положення про роботу РЦП (до 31 березня 2010 року).
  5. Робочій групі доручити погодити Положення про роботу РЦП та відпрацювати механізм отримання супутникових даних через програму UN-SPIDER та розповсюдження відповідних продуктів обробки супутникових даних у зацікавлених міністерствах та відомствах.
<< Повернутися до Подій