• Пошук:      
  • Оберіть мову:
  • uk
  • en

Конференція “Аерокосмічні спостереження-2010″

З 14 по 17 червня 2010 р. в м. Києві на території Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (Україна, 03056, м.Київ-56, проспект Перемоги, 37) відбудеться друга конференція «Аерокосмічні спостереження в інтересах сталого розвитку та безпеки».(http://geoss-conf-2010.ikd.kiev.ua/index.php?lang=ukrainian)

Організатори: Національне космічне агентство України (НКАУ), Національна академія наук України (НАНУ), Інститут космічних досліджень НАНУ-НКАУ (ІКД НАНУ-НКАУ), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ»), Національний університет біоресурсів і природокористування України
Український науково-технологічний центр.

Мета: обговорення стану та перспектив використання аерокосмічної інформації для вирішення актуальних проблем природокористування, сталого розвитку та безпеки в рамках участі України в міжнародних програмах GEOSS, GMES, INSPIRE і створення українського сегмента GEOSS (системи GEO-UA). Передбачається участь представників міжнародних організацій, зарубіжних партнерів, наукових центрів і міністерств України.

В рамках конференції планується проведення спеціальних семінарів за темами:

  • Моніторинг надзвичайних ситуацій під егідою UN-SPIDER;
<< Повернутися до Подій