• Пошук:      
  • Оберіть мову:
  • uk
  • en

Симпозіум “Інформаційні потреби агромоніторингу” у Києві

22-23 жовтня у Києві за фінансової підтримки Об’єднаного дослідницького центру Європейської комісії (EC JRC) та Управління ООН з питань космічного простору UNOOSA (платформа UN-SPIDER) відбувся симпозіум “Інформаційні потреби агромоніторингу». У симпозіумі взяли участь представники наукових установ України та сусідніх країн, органів державної влади України та країн ЄС, експерти із сусідніх країн, міжнародних програм та інституцій Європи.

На зустрічі представників уряду України з українськими та міжнародними експертами в галузі сільськогосподарського моніторингу було обговорено,  які фактичні потреби в інформації щодо статистики, моніторингу посівів та виробництва сільськогосподарських культур можуть бути вирішені із використаннямз сучасних супутникових технологій.

Були обговорені можливості майбутньої співпраці в рамках національного, двостороннього та багатостороннього співробітництва, а також питання виявлення спільних потреб у дослідженнях та розвитку,  можливих механізмів фінансування.

У результаті симпозіуму було вирішено запустити пілотний проект супутникового агромоніторингу України в рамках проекту Sentinel4Agri «Sentinel-2 для задач сільського госпорадства» програми Горизонт-2020 за участю представників РЦП програми UN-SPIDER в Україні


<< Повернутися до Подій